Grote Clubactie 2011
- Clubinfo
- »
- Commissies
- »
- Activiteiten
8 september 2011 14:00
Ook dit jaar doet vv Oeken weer mee aan de Grote Clubactie. Alle informatie die je moet weten voordat je loten gaat verkopen vind je op deze pagina.
Wanneer begint de verkoop?
De lotenverkoop van de Grote Clubactie 2011 begint op zaterdag 10 september. Eerder mogen geen loten worden verkocht.
Hoeveel kost een lot?
Een lot van de Grote Clubactie kost € 3,-. Daarvan gaat € 2,40 naarvv Oeken.
Hoe verkoop ik zoveel mogelijk loten?
Zorg er in ieder geval voor dat je meteen op 10 september met verkopen begint. En lees onze verkooptips. Belangrijk: noteer op de intekenlijsten goed alle gegevens van de mensen die bij jou loten kopen!
Hoe kunnen mensen betalen?
Kopers kunnen contant of per machtiging betalen. In beide gevallen vul je in eerste instantie alleen de gegevens van de koper in op de intekenlijst. Mensen hoeven nog niet af te rekenen.
Wanneer bezorg ik de loten?
Als je klaar bent met verkopen lever je de intekenlijsten meteen in op je club. Voor de loten die contant worden afgerekend, krijg je na een tijdje de intekenlijsten terug mét de loten. Die kun je vervolgens bezorgen en meteen afrekenen. Zijn de loten verkocht via eenmalige machtiging? Dan hoef je niets meer te doen. In plaats van een papieren lot krijgt de koper dan een bankafschrift met het lotnummer erop.
Wanneer is de trekking?
De trekking van de Grote Clubactie loterij is op 24 november 2011.
Wat kunnen mensen winnen?
Net als vorig jaar hebben we weer fantastische prijzen weg te geven. De hoofdprijs is maar liefst € 100.000-.