Adressen

Adressen

Sportpark:
'de Overkant'
Knoevenoordstraat 34a
6971 LK Brummen
0575-565593

Correspondentieadres:
Jhr. R. de Beerenbrouckstraat 5
6971 EC Brummen 
info@oeken.nl
Bestuur  
Voorzitter
Emile Jager
06-81489280
voorzitter@oeken.nl

Secretaris
Ben de Geus
06-29005029
secretaris@oeken.nl

Penningmeester
Raffaela Oosting
06-46191230
penningmeester@oeken.nl
Voetbalzaken
Hans Neuteboom
06-29041234
voetbalzaken@oeken.nl

Algemene zaken
Marco Heersema
06-14451819
algemenezaken@oeken.nl

 
Wedstrijdsecretariaat  
Veldvoetbal
Wim Niessen
06-54266445
wedstrijdsecretaris@oeken.nl

Zaal
Jan-Willem Sijrier
06-24278678
zaal@oeken.nl
Voetbaltechnische commissie  
Voorzitter
Hans Neuteboom
06-29041234
voetbalzaken@oeken.nl

Scheidsrechters
Wim Niessen
06-54266445
wedstrijdsecretaris@oeken.nl
Senioren
Jeroen van der Stelt
06-57533116
senioren@oeken.nl

Vrijdagavond 7vs7
Hans Neuteboom
06-29041234
7vs7@oeken.nl
Meisjes en vrouwen
Eddy Vermaat
06-22206233
meiden@oeken.nl

Zaalvoetbal
Jan-Willem Sijrier
06-24278678
zaal@oeken.nl
JO7-JO8-JO9
Marcel Bruntink
06-10129810
JO7-8-9@oeken.nl
JO10-JO11
Frank Hiemstra
06-52331105
JO10-11@oeken.nl

JO12-13
Hans Neuteboom
06-29041234
JO12-13@oeken.nl

JO14-JO15
Erwin van der Logt
06-50813328
JO14-15@oeken.nl
JO16-17-18-19
Jeroen van der Stelt
06-57533116
JO17-19@oeken.nl

 
Commissies  
Activiteitencommissie Senioren
Marieke Zwinenberg
06-22092050
activiteiten@oeken.nl

Sponsorzaken
Roy Jurriëns
06-54951171
sponsorzaken@oeken.nl
Clubhuis
Marieke Zwinenberg
06-22092050
clubhuis@oeken.nl
Vertrouwenspersoon
Erika Diekema
06-42947025
vertrouwenspersoon@oeken.nl

Beheer/onderh.(BOD)
Groen (velden etc.)
Albert Peters
06-51685333
groen@oeken.nl

Grijs (gebouwen etc.)
Ronald Klaasen
Wilco Zandbergen
grijs@oeken.nl

Ledenadministratie
Henk Bruntink
06-20285312
ledenadministratie@oeken.nl

Knoevenoordstraat 18
6971 LJ Brummen

Clubblad Het Oekeltje  
Algemene (web)redactie en opmaak
Gerdien Jurriëns
06-10410285
Anneke van Driel
06-22610369
redactie@oeken.nl

Redactie
Ans Uit de Weerd
0575-565215
redactie@oeken.nl

Exploit./advertenties
Fred Oldenkamp
0575-561530

Bezorging
Henk Bruntink
06-20285312
Website & social media  
Technisch beheer
Emile Jager
06-81489280
webbeheer@oeken.nl

Social media
Lotte Went
06-81386643
redactie@oeken.nl
SJO Oeken-Brummen commissie  

Voorzitters
Rene van der Poel
06-53414961

Secretaris
Margreet Parijs
06-53210504
secretaris@sjo-oeken-brummen.nl

Wedstrijdcoördinatoren
Wim Niessen
06-54266445

Scheidsrechterscoördinatoren

Activiteitencoördinatoren
Marco Heersema
06-14451819

PR & Media
redactie@sjo-oeken-brummen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!