Het sportpark in Oeken aan de Knoevenoordstraat omvat drie speelvelden, waarvan één verlicht. Tevens beschikken we over een verlicht trainingsveld. Het complex wordt al sinds de oprichting geheel in eigen beheer onderhouden.
Het direct tegenover het sportpark gelegen eetcafé 'De Vroolijke Frans' was tot 2012 ook het clubcafé voor de derde helft. Tegenwoordig hebben we een clubhuis in eigen beheer waar Oeken-teams en tegenstanders zich na de wedstrijd nog even kunnen ontspannen, napraten en gebruik kunnen maken van de bar en keuken.
Het sportpark 'de Overkant' is eenvoudig volgens de volgende routebeschrijving te vinden:
Leden, ouders en bezoekers van vv Oeken mogen van maandag tot en met vrijdag gebruik maken een gedeelte van de parkeerplaats van De Vroolijke Frans. Uitsluitend parkeren aan de linkerkant van de parkeerplaats, plaatsen aan de rechterzijde (het dichste bij De Vroolijke Frans) zijn gereserveerd voor bezoekers van De Vroolijke Frans. Is de linkerrij vol dan kan de weide achter de reguliere parkeerplaats worden gebruikt. Op zaterdag mag er uitsluitend geparkeerd worden in de weide achter de reguliere parkeeplaats. Zie onderstaande afbeelding voor de juiste wijze van parkeren. De weide is de bereiken via de parkeerplaats van De Vroolijke Frans.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.